Batteriretur-team

Batteriretur-teamet består av fem stillinger på kontoret i Sarpsborg samt lederne ved hub`ene i Halden, Horten og Sandefjord. I tillegg er det tilknyttet et rådgiver-team på fire personer.

Administrasjonen:

Fredrik_Andresen.jpeg?context=mosimg

Fredrik Andresen

Daglig leder

Fredrik@batteriretur.no

Terje_Juliussen_93.jpeg?context=mosimg

Terje Juliussen

Økonomileder

Terje@batteriretur.no

ellen.jpeg?context=mosimg

Ellen Øby Olsen

Innkjøper

Ellen@batteriretur.no

Kari_Bang_60.jpeg

Kari Bang

Miljøingeniør/
Sikkerhetsrådgiver farlig gods

Kari@batteriretur.no

Per Magnus Karlsson

Per Magnus Karlsson

Key Account Manager

pm@batteriretur.no

Driftsorganisasjonen:

Frode_Hagen_78.jpeg?context=mosimg

Tor Henrik Svendsen

Daglig leder i
Halden hub

Tor-henrik@batteriretur.no

dag_albersten.jpeg?context=mosimg

Dag Albertsen

Daglig leder i
Sandefjord hub

Dagalbertsen@vestack.no

johannes_joareng.jpeg

Johannes Joranger

Daglig leder i
Horten hub

Horten@batteriretur.no

Rådgiverteamet:

Batteriretur har forsterket sitt team av rådgivere og har per høsten 2016 fem rådgivere tilknyttet organisasjonen:

jens_60.jpeg?context=mosimg

Michael Green

jon_a.jpeg?context=mosimg

Jon A. Narmo

jens_60.jpeg?context=mosimg

Tom Haugbro

jens_60.jpeg?context=mosimg

Jens O Simensen

Frode Hagen

Frode Hagen