Batteriretur-team

Batteriretur-teamet består av fem stillinger på kontoret i Sarpsborg samt lederne ved avdelingene i Fredrikstad, Horten og Sandefjord.

Administrasjonen:

Fredrik_Andresen.jpeg?context=mosimg

Fredrik Andresen

Daglig leder

Fredrik@batteriretur.no

Terje_Juliussen_93.jpeg?context=mosimg

Terje Juliussen

Økonomileder

Terje@batteriretur.no

ellen.jpeg?context=mosimg

Ellen Øby Olsen

Innkjøper

Ellen@batteriretur.no

Kari_Bang_60.jpeg

Kari Bang

Miljøingeniør/
Sikkerhetsrådgiver farlig gods

Kari@batteriretur.no

Per Magnus Karlsson

Per Magnus Karlsson

Key Account Manager

pm@batteriretur.no

Driftsorganisasjonen:

Frode_Hagen_78.jpeg?context=mosimg

Tor Henrik Svendsen

Plassjef i
Halden

Tor-henrik@batteriretur.no

dag_albersten.jpeg?context=mosimg

Dag Albertsen

Daglig leder i
Sandefjord

Dagalbertsen@vestack.no

johannes_joareng.jpeg

Johannes Joranger

Plassjef i
Horten

Horten@batteriretur.no